Останній дзвоник — 2026

Останній дзвоник — 2026

Сьогодні, 29 травня, шкільне подвір'я розцвіло від усмішок, для нашої великої шкільної родини пролунав особливий, щемливий Останній дзвоник, який ознаменував завершення 2025/2026 навчального року.

За традицією, свято розпочалося зі спільного виконання Державного Гімну України та загальнонаціональної хвилини мовчання. Ми схилили голови вдячності перед нашими захисниками, завдяки яким маємо змогу навчатися та жити під мирним небом.

З вітальним словом та щирими побажаннями до учнів, батьків та педагогів звернулася директорка школи — Світлана Володимирівна Зіма. Вона привітала всіх із успішним закінченням навчального року та побажала випускникам сміливості на порозі нового дорослого життя.

Особливо зворушливим став виступ наймолодших учнів нашої школи — першокласників. Вони щиро та завзято привітали старших товаришів, які сьогодні прощаються зі школою. Музичний настрій свята підтримали талановиті учні 6-В класу, які подарували всім присутнім проникливу пісню про школу.

Наступна мить стала однією з найочікуваніших! Мікрофон перейшов до винуватців свята — дев'ятикласників. Протягом дев’яти років вони збирали теплі спогади, штурмували складні формули, писали нескінченні диктанти й контрольні роботи. Сьогодні вони щиро поділилися своїми емоціями, думками та секретами шкільного життя. А справжнім сюрпризом став неймовірно енергійний флешмоб-подарунок для вчителів та батьків від учнів 9-А класу, який зарядив усіх драйвом та позитивом.

Головними героями дня, звісно, стали наші одинадцятикласники. Школа для них — це не просто частина дитинства, це ціла епоха, яка сьогодні офіційно завершується.

Затамувавши подих, усі присутні спостерігали за чуттєвим вальсом випускників. Цей танець уособлював їхні найзаповітніші мрії, надії та легкий смуток за роками, що минули.

Яскравим фіналом виступів стала пісня «Школа» у виконанні Президента Учнівського самоврядування та випускниць.
Особливо зворушливим було вручення випускникам короваїв. Директор школи Зіма Світлана Володимирівна передала кожному випускному класу коровай як символ благословення, добробуту, щасливої дороги та вдячності за роки, проведені у стінах рідної школи.

Право надати останній дзвінок у 2025/2026 навчальному році отримали учень 11-А класу Соломонюк Лев та учениця 1-А класу Смульська Заріна. Мелодійний передзвін сповістив про початок літніх канікул для одних та старт нового етапу для інших.

Після урочистої лінійки наші випускники 9-х та 11-х класів вирушили на свої останні шкільні уроки. Цього разу — для того, щоб просто подивитися один одному в очі, усміхнутися і впевнено сказати: «Ми — найкраща команда!».

У добру путь, дорогі випускники! Попереду — нові вершини, нові випробування, нові перемоги. Але у серцях назавжди залишаться школа: щирі друзі, перші успіхи й безтурботні миті дитинства. Дорогі випускники! Нехай ваш життєвий шлях буде світлим і гідним. Вірте у себе, не бійтеся змін, бережіть людяність і пам’ятайте: двері рідної школи завжди відкриті для вас.
Гарних та безпечних канікул усім учням!

Контактна інформація

м. Київ,
проспект Академіка Глушкова, 28

044 526 71 69
095 323 12 23


Сторінка школи на Facebook


132school@ukr.net

Графік роботи

Понеділок - пʼятниця:
8:00 - 19:00

Субота, неділя: вихідний